VIDEO: Jak probíhá hovorová konzultace v psychologické poradně Mojra.cz

http://blog.mojra.cz/post/273

 Doba jde stále kupředu a moderní technika si našla místo v životě každého z nás. Dnes a denně využíváme různé možnosti, které nám internet nabízí, ať už je to objednání jídla, dárků, dovolené, nebo právě konzultace s psychologem.


Tato forma konzultací na dálku je čím dál víc oblíbená, avšak najdou se i tací, kteří jsou k tomu všemu skeptičtí a volí raději kontakt tváří v tvář. V dnešním videu se tedy podíváme na to, jaké výhody a nevýhody poradenství prostřednictvím online komunikačních kanálů a telefonu přináší a u koho je online komunikace s psychologem nejvíce oblíbená.Jak probíhá hovorová konzultace v psychologické poradně Mojra.cz ?


Dozvíte se to v tomto videu.Video pro vás připravila majitelka a psycholožka online psychologické poradny Mojra.cz  PhDr. Michaela Miechová.

                                                                      


Jistě vás napadne, že tato forma poradenství nemůže být natolik účinná jako návštěva ordinace psychologa. Ano, chybí zde sice osobní kontakt mezi psychologem a klientem, avšak kvalita terapie není ohrožena. Samozřejmě je potřeba mít při řešení vážných problémů na telefonní hovor klid, aby mohlo být probráno vše důležité a nic se neopomenulo.Díky online dostupnosti psychologa se vám v nenadálých situacích může dostat neodkladné pomoci tak, aby vaše další kroky při řešení problému měly smysl a vedly k jeho odstranění.


 

Online konzultace je podle odborných studií srovnatelná s poradenstvím tváří v tvář. A kromě toho přináší klientům také mnoho výhod – klienti nestráví dlouhý čas cestováním, neřeší ordinační dobu... Velkým ulehčením je možnost online konzultací i pro ty, kteří trpí nějakým typem fobií, potýkají se s panikou, úzkostí a v podstatě je pro ně problém už jen to, že by měli opustit svůj byt. Anebo žijí v zahraničí a hledají česky mluvícího psychologa. 


Pokud zvolíte konzultaci s psychologem přes telefon, Skype, WhatsApp nebo Viber, nemusíte se ničeho obávat. Psychologové online poradny Mojra.cz jsou lidmi na svém místě, jde o zkušené odborníky z různých oblastí psychologie, kteří mají praxi v tom, jak vést terapii účinně i bez osobního kontaktu. Přestože stále mnoho klientů preferuje osobní setkání s psychologem v jeho ordinaci, získává si online konzultace své místo v nabídce psychologických služeb. 

.Pokud si vyberete možnost online konzultace v naší online psychologické poradně Mojra.cz naleznete jednoduchý návod na to, jak se objednat ve videu i v článku Krok za krokem:Jak se objednat k psychologovi.

 

Přečtěte si také náš příběh a zjistěte, co už máme za sebou a proč děláme to, co děláme
Pokud si nevíte rady a pořád trochu tápete, jestli pomoc psychologa vyhledat nebo ne, rádi vám s tím pomůžeme. Můžete využít naší telefonické podpory (+420 731 226 690) nebo napsat e-mail na adresu poradna@mojra.cz.  Technická podpora je vám také k dispozici na chatu, který naleznete v pravém dolním rohu na našich webových stránkách.

Stačí, když stručně popíšete váš problém a my vyhledáme psychologa přímo pro vás, pomůžeme s objednávkou a objasníme všechny dotazy a nejasnosti týkající se psychologické konzultace.
Právě jste zhlédli VIDEO: Jak probíhá hovorová konzultace v psychologické poradně Mojra.cz

Komentáře

  • Připojte se do diskuze.
    Zadéjte Váš kometář.

  • Avatar

Podobné článkyKolik stojí sezení u psychologa

Kolik stojí sezení u psychologa

Finance nemusí být překážkou!Tak jsem se rozhodla jít k psychologovi, ale mám strach, aby mě ty konzultace nepřivedly na mizinu… Finance jsou častým důvodem, proč lidé s návštěvou psychologa váhají. Vyplatí se to? Nezruinuje mě to? Kolik mě to vlastně bude stát? Není výdaj jako výdajZačneme trochu zeširoka, takovým malým zamyšlením. Samozřejmě, jsou situace a životní období, kdy každý výdaj navíc bolí a opravdu není z čeho brát....

Pokračovat ve čtení

PSYCHOLOG: Na co se ptá a jak mu odpovídat?

PSYCHOLOG: Na co se ptá a jak mu odpovídat?

Pokud jste dosud odkládali návštěvu psychologa jen proto, že jste měli strach z toho, co vás vlastně čeká, je nejvyšší čas to změnit! Péči o duševní pohodu není radno odkládat. Je to jako s bolavým zubem – čím déle návštěvu odkládáte, tím horší bolest je. To, co by vyřešila drobná plomba, se najednou mění v nutnost zub vytrhnout úplně. Psychický problém se může stupňovat podobným způsobem. Ale nebojte, vrtačka ani injekce vá...

Pokračovat ve čtení

Ve vztahu s... MANIPULÁTOREM

Ve vztahu s... MANIPULÁTOREM

Jste jen loutkou ve vlastním životě?V dnešním článku se zaměříme na jeden z mnoha problémů, který vás může ve vztahu potkat. Tím problémem je manipulace. Týkat se to může vlastně jakéhokoli vztahu, ať už se jedná o rodiče a děti, sourozence, kamarády nebo partnery. My se dnes blíže zaměříme právě na vztahy partnerské, ale to, co zde zazní, můžete snadno přenést i na další vztahy ve vašem životě.Tohle se mě netýká! Nebo snad ano!?J...

Pokračovat ve čtení

Psychologové portálu Mojra.cz


Štítky


Objednejte si konzultaci ještě dnes!    Objednat Přehrát video