Nový typ milenců: CANNASEXUÁLOVÉ

http://blog.mojra.cz/post/185

Sex a vše kolem něj je neustále na pořadu dne. Často se setkáváme s problémy, které brání naplno si pohlavní styk užít, ať už jsou to problémy se vzrušivostí, dosažením orgasmu, erekcí či uvolněním. Pro podporu sexuálního vzrušení jsme ochotni udělat v podstatě vše, často se nebráníme ani ne tak úplně „schváleným“ metodám. V dnešním článku se podíváme na zoubek novému typu milenců, kteří pro větší sexuální vzrušení sáhli po konopí.


Kdo jsou cannasexuálové?


Tento termín zavedla americká sexuální poradkyně A. Manta a označila jím ty, kteří si neumí představit sex bez užití konopí. Dát si před/po aktu jointa není ani u nás nic neobvyklého, ovšem cannasexuálové potřebují konopí přímo při akci, používají různé konopné přípravky, které aplikují na pohlavní orgány apod.


Konopí v posteli – pomocník nebo riziko?


To, že je u nás užívání marihuany nelegální, netřeba připomínat. V rámci EU je povoleno pěstování konopí pro průmyslové účely, pouze však do obsahu 0,2 % THC. Na internetu nebo v různých specializovaných obchodech můžete nalézt vcelku velký výběr konopných krémů, jejichž etikety hlásají osvědčené účinky na různé problémy. No, na revma či bolest kloubů jistě takovéto krémy pomáhají, stejně tak konopné šampony na problémy s vlasy apod. Pravdou však zůstává, že lokální užívání na pohlavní orgány zatím ještě nepodlehlo klinickým testům, tedy účinek (žádoucí i nežádoucí) nelze vysledovat. Mnoho žen a mužů i přes veškerá možná rizika po konopí na podporu vzrušení i tak sáhne.


Laboratorní studie prokázaly, že kouření marihuany souvisí s problémy s erekcí, snižuje hladinu testosteronu u mužů a ovlivňuje tvorbu spermií. U žen byly v souvislosti s užíváním marihuany vysledovány poruchy menstruačního cyklu a funkce vaječníků. Cannasexuálové tvrdí, že kouření marihuany a lokální užívání při sexu nelze srovnávat a jsou ochotni veškerá rizika podstoupit.


Jak podpořit sexuální vzrušení bez konopí?


Cannasexuálové nedají na konopí při sexu dopustit, avšak pokud nepatříte k těm, kteří jsou ochotni riskovat své zdraví, zkuste jiné (osvědčené) techniky, ať už relaxační dýchání, osvědčené lubrikační a stimulační gely, skleničku vína na uvolnění.Jestliže máte problém s dosáhnutím orgasmu, či obecně se vzrušením apod. zkuste se obrátit o pomoc na sexuologa či psychologa. Problém může pramenit úplně z něčeho jiného, než co si sami myslíte. Psycholog vám pomůže po duševní stránce, zaměří se na hledání příčiny problémů a na jejich odstranění. Nadměrné užívání konopí se totiž může velmi lehce změnit v závislost se všemi jejími negativními dopady na vaše tělesné i psychické zdraví.

 

Právě jste četli článek: Nový typ milenců: CANNASEXUÁLOVÉ

Komentáře

  • Připojte se do diskuze.
    Zadéjte Váš kometář.

  • Avatar

Podobné článkyPsychologie masových vrahů

Psychologie masových vrahů

Zlo. Entita, která v nás odpradávna vyvolává strach, ale také nás do jisté míry fascinuje. Někoho více, jiného méně. Vezměte si například horory, plné děsuplných scén. Vraždící monstrum zabije celou skupinu lidí. Násilně, brutálně, se spoustou krve. Sedíte jako na trní a ani nedýcháte napětím. Film skončí, světla se rozsvítí a z vás postupně všechen strach a dozvuk krvavých scén opadne. Jenže. Zlo je více reálné, než tušíte. Mů...

Pokračovat ve čtení

ADVENT: Období klidu, nebo nejvíce stresující část roku?

ADVENT: Období klidu, nebo nejvíce stresující část roku?

Advent. Pomalu, ale jistě se dostáváme do vánoční nálady, zdobíme dům, pečeme cukroví. Podle tradice je adventní čas dobou radostného očekávání, rozjímání a dobročinnosti. S rozsvícením první svíčky na adventním věnci bychom se měli zklidnit a zpomalit své osobní i pracovní tempo. Tak to alespoň fungovalo ještě za dob našich babiček a prababiček. Naši předci intenzivně pracovali po celý rok. Museli se postarat o hospodářství, zajistit př...

Pokračovat ve čtení

PSYCHOLOG PRO CIZINCE: Když s vámi terapeut hovoří v rodném jazyce

PSYCHOLOG PRO CIZINCE: Když s vámi terapeut hovoří v rodném jazyce

Představte si situaci, kdy se najednou ocitnete v cizí zemi, kde vám minimálně polovina obyvatel nerozumí. Ať už jste se vypravili do zahraničí studovat, pracovat nebo jste následovali hlas svého srdce a odstěhovali se za partnerem/kou…  Takováto životní změna není nikdy jednoduchá. Najednou jste v jiném prostředí, setkáváte se s lidmi s jinou mentalitou a kulturními zvyky, musíte se naučit dorozumět… Už jen ta představa může bý...

Pokračovat ve čtení

Psychologové portálu Mojra.cz


Štítky


Objednejte si konzultaci ještě dnes!    Objednat Přehrát video