Nový typ milenců: CANNASEXUÁLOVÉ

http://blog.mojra.cz/post/185

Sex a vše kolem něj je neustále na pořadu dne. Často se setkáváme s problémy, které brání naplno si pohlavní styk užít, ať už jsou to problémy se vzrušivostí, dosažením orgasmu, erekcí či uvolněním. Pro podporu sexuálního vzrušení jsme ochotni udělat v podstatě vše, často se nebráníme ani ne tak úplně „schváleným“ metodám. V dnešním článku se podíváme na zoubek novému typu milenců, kteří pro větší sexuální vzrušení sáhli po konopí.


Kdo jsou cannasexuálové?


Tento termín zavedla americká sexuální poradkyně A. Manta a označila jím ty, kteří si neumí představit sex bez užití konopí. Dát si před/po aktu jointa není ani u nás nic neobvyklého, ovšem cannasexuálové potřebují konopí přímo při akci, používají různé konopné přípravky, které aplikují na pohlavní orgány apod.


Konopí v posteli – pomocník nebo riziko?


To, že je u nás užívání marihuany nelegální, netřeba připomínat. V rámci EU je povoleno pěstování konopí pro průmyslové účely, pouze však do obsahu 0,2 % THC. Na internetu nebo v různých specializovaných obchodech můžete nalézt vcelku velký výběr konopných krémů, jejichž etikety hlásají osvědčené účinky na různé problémy. No, na revma či bolest kloubů jistě takovéto krémy pomáhají, stejně tak konopné šampony na problémy s vlasy apod. Pravdou však zůstává, že lokální užívání na pohlavní orgány zatím ještě nepodlehlo klinickým testům, tedy účinek (žádoucí i nežádoucí) nelze vysledovat. Mnoho žen a mužů i přes veškerá možná rizika po konopí na podporu vzrušení i tak sáhne.

Laboratorní studie prokázaly, že kouření marihuany souvisí s problémy s erekcí, snižuje hladinu testosteronu u mužů a ovlivňuje tvorbu spermií. U žen byly v souvislosti s užíváním marihuany vysledovány poruchy menstruačního cyklu a funkce vaječníků. Cannasexuálové tvrdí, že kouření marihuany a lokální užívání při sexu nelze srovnávat a jsou ochotni veškerá rizika podstoupit.


Jak podpořit sexuální vzrušení bez konopí?


Cannasexuálové nedají na konopí při sexu dopustit, avšak pokud nepatříte k těm, kteří jsou ochotni riskovat své zdraví, zkuste jiné (osvědčené) techniky, ať už relaxační dýchání, osvědčené lubrikační a stimulační gely, skleničku vína na uvolnění.Jestliže máte problém s dosáhnutím orgasmu, či obecně se vzrušením apod. zkuste se obrátit o pomoc na sexuologa či psychologa. Problém může pramenit úplně z něčeho jiného, než co si sami myslíte. Psycholog vám pomůže po duševní stránce, zaměří se na hledání příčiny problémů a na jejich odstranění. Nadměrné užívání konopí se totiž může velmi lehce změnit v závislost se všemi jejími negativními dopady na vaše tělesné i psychické zdraví.

 

Komentáře

  • Připojte se do diskuze.
    Zadéjte Váš kometář.

  • Avatar

Podobné článkySoukromý psycholog vs. psycholog na pojišťovnu

Soukromý psycholog vs. psycholog na pojišťovnu

Rozhodli jste se vyhledat pomoc psychologa, ale neumíte se rozhodnout, zda si vybrat soukromou poradnu, nebo tu, kde vám konzultaci uhradí pojišťovna? Vše má svá pro a proti, pojďme se tedy podívat na to, co vám může soukromý psycholog oproti „veřejného“ nabídnout. Třeba vám to ulehčí rozhodování.Když terapii proplácí pojišťovnaNěkteří lidé jednoduše nemají dostatek financí na to, aby si mohli zaplatit terapii u soukromého psychologa. Nebo se jim zdá...

Pokračovat ve čtení

V zajetí chtíče: NYMFOMANIE

V zajetí chtíče: NYMFOMANIE

Ženy to v souvislosti se sexem nikdy neměly zrovna snadné. Muži se neustále chvástají, kolik vystřídali žen, že spí každou noc v jiné posteli a plácají se po rameni, jací že to nejsou borci. Když žena vystřídá více sexuálních partnerů, hned dostane nálepku prostitutky. Pokud se žena nespokojí s jedním (mnohdy nic moc) výkonem okamžitě je to nymfomanka. Ale zase tak jednoduché to není, nymfomanie není životní styl, který si vyberete, ale je to porucha, kter...

Pokračovat ve čtení

Kolik stojí sezení u psychologa

Kolik stojí sezení u psychologa

„Tak jsem se rozhodla jít k psychologovi, ale mám strach, aby mě ty konzultace nepřivedly na mizinu…“ četla jsem nedávno v jedné internetové diskuzi. Peníze dnes vládnou světem a pokud jste se nenarodili do zlaté kolébky, zvažujete každou svou investici. Za kadeřníka, kosmetiku, nové oblečení, auta, elektroniku a další věci jsme schopni utratit měsíčně nemalé peníze. Investici do toho nejdůležitějšího – psychického zdraví – si ale n...

Pokračovat ve čtení

Psychologové portálu Mojra.cz


Štítky


Objednejte si konzultaci ještě dnes!    Objednat Přehrát video